Září 2012

Happy B-Day

8. září 2012 v 9:16 | Nikkitz |  Meine!
Přemýšlím,že založím Birthday rubriku,protože jestli budu přát všem oblíbencům,budeme tady dlouho.:D
Dnešní den patří Gustavovi Schäferovi! Všechno nejlepší Gustave^.^

Happy Birthday!!

3. září 2012 v 17:48 | Nikkitz |  I ♥...
1.září oslavili svoje narozeniny Kaulitz twins,takže jako správný Alien jim přeju (i když opožděně) všechno nejlepší^.^
dneska mě totálně naštvaly jedny slepice,co mi začly nadávat jaký jsou TH hnus...Poslouchají kapelu která kopíruje A7X a fanklub nazývají podle TH a budou se srát do mě a do nich?! Sorry,tohle je moc.
Ale máme tu ještě jednoho oslavence.Úžasného Toma Miličeviće! Vše nejlepší i tobě přeje Echelon.
Video,na kterém jsem se podílela i já^.^ Happy Birthday Guys^^

...Teen wolf..!

2. září 2012 v 9:45 | Ronnie |  I ♥...
Poslední dobou je to k zbláznění. Sotva začnete sledovat seriál, hned dají pomlku třeba na dva měsíce a vy musíte čekat a čekat. Stejně tak já nyní čekám na třetí sérii vlkodlačího seriálu Teen wolf.

Hned ze začátku mu však musím pár věcí vytknout.
-Scott >> hlavní role celého dějství spolu s Allison a jejich románkem... Nezajímavý. Je to prostě všude. Ať se díváte na cokoliv, všude se s tou holkou něco zvrtne. Scott je vlkodlak a překvapivě>>Allisonina rodina jsou lovci vlkodlaků. Je to jako, když se Elena dozvěděla, že její pra-pra známí lovili upíry. To už je ohraný...

-Celou druhou sérii pro mě však zabil Peter, který nějakým zázrakem vstal z mrtvých. Když ho sakra zabili, proč v tom hrobě nezůstal?! Produkce asi musela přidat akci a nenapadlo je nic jiného, než vskřísit starého Alfu.

-Proč je tam sakra ten veterinář?! Když už rouzvedou ideu o něm, proč ji nedokončí? Stejný to bylo s Allisoninou tetou a Derekem, naťukli jejich vztah, ale z monologu, který vedli nedokážete jasně posoudit, co se mezi němi dělo... Prostě za veterinářem se jde jenom v případě, že vlčci potřebují pomoc...


Teď raději k těm pozitivním..! :)
Druhá série mě zaujala akcí. Efekty se v první nedají se druhou ani srovnávat tady jasně druhá vede, ale příběhem zatím remizují.
Nejlepší ze všech postav je ale Styles se svým neotřelím humorem, který celý seriál stejně jako Derek posunují o úroveň výš. Dereka prostě nemůžete nemilovat! Jako postava v první sérii byl trochu tajemný a nepředvídatelný, ale co se v druhé stal Alfou, jako by se proměnil a září! ( A to nemyslím, jenom vzhledem. Kdo by přece nechtěl mít doma v obýváku namakanýho vlkodlaka? :D)
Jackson a Lydie sou jedny z postav, které nejde přehlédnout. Celý seriál by podle mého měl být vlastně o nich. Jackson se stane nástrojem odplaty a Lydia nástrojem Pettera na znovuvskříšení. Oba jsou tak trochu chudáci, ale citu pobrali hodně... I
Konečně, ikdyž má seriál hodně mínus, plus pro mě převažují. Je toho hodně, co jsem vytknula, ale kdybych se měla rozhodnout jestli se na to podívám ještě jednou, bez přemýšlení bych skočila k obrazovce. Však se podívejte sami a ohodnoťte :) Ronnie xo.


Team Sterek forever ♥..!

My passion>>Avengers..!

2. září 2012 v 7:58 | Ronnie |  I ♥...
Poprvé jsem je viděla jednotlivě... Iron man, Thor, Hulk, Captain America, ale co je lepší? Když se mí oblíbení supehrdinové sejdou v jednom filmu v obsazení těch nejlepších herců... Některým scénám se prostě nejde nezasmát..! :D
Ronnie xo..