Srpen 2012

Prágl

28. srpna 2012 v 13:38 | Nikkitz |  Meine!
čau želvičky:D
Právě mířím studentem do Prahy.Sleduju Počátek,závislačím na noťasu a facebooku a žeru bonbony:D Ideální.:D Co to znamená? Do pátku ode mě máte pokoj,v sobotu jdu na koncert Mandrage a možná potom poletím na Koblížky a předtím jsem obědnaná k holiči:D Zeleno-fialová hlava ^.^ A možná se zmůžu na recenzi a fotky.:DD A taky něco napíšu z těch pár dní s Kačč,ke které jedu.Užívejte prázdniny,je to poslední týden!

Butik jménem cizí skříň

20. srpna 2012 v 15:33 | Nikkitz |  Meine!
Já osobně nejvíc lezu do skříně bráchovi a kamarádovi. Jasně, občas si ve třídě popůčujeme oblečení, ale když vlezu bráchovi do skříně a uvidim pěkný tričko který nenosí, byl by hřích si ho nevzít!:D Stejně tak kamarád. Teď už máme dohodu, že trička, co nenosí a jsou pěkný posílá k nám. Já je vždycky přeberu, pěkný si nechám a zbytek dám bráchovi.:D A jak to máte vy?

Ten moment...

20. srpna 2012 v 12:44 | Nikkitz |  Music >>
..Když si pustíte playlist skupiny, na kterou máte strašně moc vzpomínek. Nebo když se podíváte takhle na fotku a chcete vrátit čas. Úplně u těch písniček vidím jak jsem je z první řady takhle dvakrát sledovala a po koncertě si s nima povídala. Nemáte někdo stroj času?! Potřebuju se vrátit o půl roku zpátky.

Summer time! Bye, bye.. :(

17. srpna 2012 v 8:08 | Ronnie |  Meine!
Ach jo... Jak léto rychle přišlo, tak rychle odchází... Člověk by ani neřek, že sou ještě prázdniny. Takoví hnusný počasí je.Jak si vylepšit střevíčky?

16. srpna 2012 v 20:39 | Ronnie |  >>Tutorials<<
Máš doma střevíčky na podpatku a zdají se ti obyčejné? Ozdob si je! Můžeš to skusit stylově a nalepit si na ně komixové obrázky! :)

Festival Moravské Hrady - Veveří

14. srpna 2012 v 15:03 | Nikkitz |  Recenze!
Psala jsem tady,že jsi du koupit lístek na fesťák. Ten lístek jsem nakonec sehnala, a tak jsme se s kamarádkou prvním spojem vydaly na Veveří. Fesťák zahájil Professor Leopard. Pořád stejně hrozní.(Kdysi jsem byla na koncertě,kde hráli taky,ale nenadchnuli mě ani tenkrát.)
Po nich následoval Xindl X. Skělá show... Prostě úžasný! Obzvlášť, když jsem to sledovala z první řady :D. Potom došel i na podpisku:).
Druhou kapelu jsem nějak extra nevnímala,myslím že to byli MIG 21.
Po nich přišli Mandrage. Až na začátek,kdy měl Víťa moc potichu mikrák,to bylo jedno z nejlepších vystoupení dne! Samozřejmě že sem si ho užila z první řady a navíc jsem si chytla Mandrage kondom, který hážou do publika :D Boužel, spěchali na další koncert a tak se autogramka nekonala :/...
Jakmile skončili Mandrage,šla jsem si s dvěma fajn holčinama,se kterýma jsem se tam seznámila koupit něco k jídlu a během toho,si s tím jídlem snažily užít vystoupení Horkýže Slíže. Pro mě, jako částečnou metalistku, to bylo úplně dokonalý vystoupení. Hlavně jedna z mých nejoblíbenějších písniček - Žužu!
Ale ještě dokonalejší bylo vystoupení, co přišlo po nich. Visací Zámek! Né že bych tu skupinu poslouchala denodenně, ale ten bordel co při nich byl, byl fakt dokonalej! :D Jede traktor,je to Zetor,jede do hor,orat brambor..!:DD
Potom nám zahrála Ewička Farna.:DDD Nic proti ní, ale když hrála, byli tam jenom holky, který přišli přímo na ni, protože se všichni naštvali na druhou stage na Toma Kluse. Ale z toho, co jsem slyšela, bylo její vystoupení fajn.
No a asi hlavní hvězda,Tomáš Klus.!:D To jsem sledovala z druhé nebo třetí řady, což bylo úplně úžasný, protože všichni co přišli na fest, stáli a sledovali jeho. Jak už někdo napsal na Youtube: Tomáš Klus je budoucnost české hudby! Je to strašně fajn týpek a byla s ním na tom pódiu sranda:D I na autogramce. Nejepší byl securiťák,u Visáčů si to úpně užíval a když hrál Tom tak p*čoval:D
Ostatní vystoupení jsem nějak víc extra nevnímala,ale vím že hrál David Koller,Monkey Business,Sto Zvířat,Polemic a Buty.Ty poslední dvě jsem neviděla,jelikož moje kamarádka nic nevydrží a musela jsem s ní jet domů.
Autagramka Xindla X. Ta s otočená s červeno-hnědýma vlasama jsem prosím já.:D
Mandrage! Stojím přímo před tím úplně vpravo(poznala jsem to podle kamarádky,vedle které jsem stála):D A proto nejsem vidět,ale je vidět jeho pozadí^^
zpět na stránku s náhledy
Úplně napravo, ta s tím červeným šátkem vedle té v šedé mikině s kapucí na hlavě:D
Tady dolů přidám pár fotek z vystoupení všech :
zpět na stránku s náhledyzpět na stránku s náhledy


zpět na stránku s náhledy

Officianí Mandrage fanpage

I Lo_Ove... Kamarád taky rád!

11. srpna 2012 v 14:12 | Vev |  I ♥...
Nejoblíbenější film v hlavních rolích Justin Timberlake a Mila Kunis! Pojednává o vztahu kamarádů s výhodami :D. Navíc je to zajímává komedie se sexuálním podtextem... Anglická verze: Friends with benefits! Doporučuji všem, kteří ještě neviděli! Bomba! Jinak máte oblíbenou část? A nakonec snad už jen: Kamarád taky rád, kamarádku na lehátku ;B Ronnie xo!New Admin

10. srpna 2012 v 13:40 | Nikkitz
Háj lidi,
dnes jsem byla požádána mojí milovanou Verunkou,abych jí s tímto blogem pomohla,když už spolu máme rozepsaných tolik povídek. A jelikož jsem ochota sama,tak jí pomůžu. Mám se představit? Asi jo.
Fajn,jmenuju se Nikki,ale asi se budu podepisovat Nikkitz.Miluju Black Veil Brides,30 Seconds To Mars,My Chemical Romance,Linkin Park,Paramore,Evanescence,Tokio Hotel a další,takže čekejte i nějaký články o nich. Bydlím v takový zapadákově s názvem Brno a mám mladšího bráchu:/ a taky mám doma zverimex.:D Nevím,co víc mám napsat a navíc spěchám koupit si lístky na fesťák,takže žijte blaze,možná se někdy potkáme:D

Hudba ^^ Big Time Rush

10. srpna 2012 v 12:55 | Vev |  Music >>
Ahoj lidi :) Máte se? Házím vám sem video od Big Time Rush-Windows down :) Jsou skvělý, viděla jsem hned dvě řady jejich seriálu, který jede už třetí řadou na Nickledeonu, jen škoda, že je zatím v angličtině... :/ Užívejte si léto:) PS: Líbí se vám song? Máte rádi Big Time Rush? :) Vev xo :)