Zneužitá...

9. července 2012 v 16:29 | Vev |  Jednodílné povídky O_o
Ahoj :) Na mí obkeci není určitě nikdo zvědavej, tak jenom v rychlosti: Další jednodílná, která vyšla z mého pochroumaného mozku... :) Hlavní postavou je Kathleene... V této povídce tak trochu popisuju jednu mou "úžasnou kamarádku" takže prosím omluvte to jedno sprosté slovo, které je zamozdřejmě vyhvězdičkované :) *****! No nic mějte se fajn a zanechejte mi prosím komentář :) Vev :),,Spíš?" pošetal Jack jemně Kathleene do ucha, zabalené až po hlavu do pěřiny, ikdyž znal předem správnou odpověď. Jen se převalila na druhý bok, aby zahlédla přesný čas na budíku, který stál na jejím nočním stolku.
Hodiny ukazovaly něco málo po třetí ráno. Při tom pohledu Kath znaveně zaúpěla a znovu se zachumlala pod peřinu, nevnímajíc Jacka stále sedícího na její postely jen kousek od ní
V tu chvíli ji přišlo naprosto absurdí, že nespí, ale sama moc dobře věděla důvod. Upíři přece nikdy nespí. Proč by měli? Necítí se ani unavení ani ospalí. Cítí jen hlad a lačnost po krvi.
Dokážou vůbec cítit lásku? Můžou milovat? Může JI Jack milovat? Nebo to jsou jen plané řeči do větru a on se z ní chce jen nakrmit, jako už tolikrát.
Ta myšlenka pro ni byla jako ledová sprcha, která ji dokonale probrala. Tok jejich myšlenek směřoval ke dni, kdy to udělal poprvé...
Jenže z přemýšlení ji rychle vytrhla jeho studená ruku na jejím stehně. To už se Jack tyčil vysoko nad ní, obkročmo posazen na jejím klíně, odkrývajíc jí peřinu z obličeje a krku. Jeho zelené oči, jako by ji hypnotizovaly.
,,Dokážeš mě vůbec milovat?" vyslovila své obavy nahlas Kath a Jack ji jen zamyšleně sledoval. Něco v jeho pohledu se však změnilo. Náhlá emoce prolétla celým jeho obličejem nehledě na to, jak zareagoval.
,,Já..." začal větu, ale nedokončil ji. Nemohl jí odpovědět po pravdě. Nikdy by to nepochopila. Ani to, že přestal milovat už daleko před jeho přeměnou na to zvíře, skrývající se v jeho nitru. Bolelo ho jen pomyšlení na to, co se stalo už před více než stoletím jeho tehdejší milence. Její zkrvavené tělo na dně rokle. Ten obraz mu jako šipka prolétl myslí a zanechal další ponižující stopu na jeho sebevědomí.
A tak se raději rozhodl neříkat nic a jen sledoval pohledem, jak dýchá, jak tepna na jejím krku pulzuje a její srdce bije, jako zvon, čím dálo tím rychleji. Jako by jí chtělo vyskočit z hrudníku.
Upředě se jí zadíval do očí a soustředil na ni veškerou svou energii. Panenky jakoby jí zmodraly ještě o něco víc, pokud to vůbec šlo a zorničky se jí rozšířily až zasahovaly hluboko do modré laguny v jejích očích.
,,Samozdřejmě... Miluji Tě, jako žádnou jinou předtím. Vždyť to víš..." spíš vyplivl než řekl ta slova, nechtěl jí lhát. Byla to přece jenom hloupá holka z Minnesoty, která si myslela, že by s ní chtěl někdy něco mít. Místo toho ji však používal jen jako chodící transfůzy s krví a lacinou ***** ukojující jeho potřeby.
,,Teď nebudeš křičet..." řekl Jack asi centimetr od jejího obličeje stále zaklesnutý do jejích očí.
,,Nebudu..." zopakovala pod jeho silou nepřítomně a v té chvíli se jí Jack hladově zakousnul do hrdla...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 klcii klcii | 9. července 2012 v 22:12 | Reagovat

nice :)

2 Ezlo Ezlo | Web | 16. července 2012 v 15:21 | Reagovat

Páni... Všechny tvoje jednorázovky končí tragicky... A to se mi jako správnému sadistovi líbí :D :D
Měla bys napsat knížku!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama