Transyl Vamp :B

10. května 2012 v 10:25 | Vev |  Transyl Vamp (povídka)
Ahoj lidi! :) Máte se? Co výkend? Doufám, že jste přežili bez vážné újmy na zdraví :D Rozhodla jsem se věnovat se zrovna téhle povídce, takže se máte určitě na co těšit :) Proloog je psát z pohledu vypravěče, ale v další kapitole už bude z pohledu Alex a bude humorný :) Já vím ach ty nudný prology :D Jinak tu máme novou spoluautorku, která se mnou píše jak povídku o TVD, tak tuto povídku :) Takže se mějte a napište, jak se vám líbí :) Vev xoxo :)


,,Jules promiň! Zmeškala jsem vlak, tak sem musela čekat na další." omlouvala se horlivě Alex své nejlepší přítelkyni, když dorazila na místo jejich sjednané schůzky a v hlavě jí výřilo tisíce myšlenek po rozmluvě se svým bývalím přítelem Maxem, který byl opravdový důvod jejího pozdního příchodu.
,,To je dobrý, vlastně jsem zrovna teď přišla..." odpověděla Jules a obejmula Alex na uvítanou. ,,Psala jsi, že jsi se pohádala s Loganem, co se stalo?" zeptala se Alex a nechala se stáhnout svou kamarádkou na lavičku, na které seděla Jules, kudrnaté vlasy volně spývající na ramenou, lesknoucí se při svitu slunce, jako zlato a v madlovích očích smutek. ,,Asi je konec... Vlastně mi dal na vybranou." řekla tiše a pohlédla na svou černovlasou kamarádku, jejíž vyvalené modré oči ji připomínali dva tenisové míčky, ani nevěděla proč. ,,Cože?" vymáčkla ze sebe nakonec Alex. ,,On jede na dva měsíce někam do Rumunska. A já to bez něj už prostě nevydržím. Nevíc to mezi náma tak trochu skřípe..." povzdechla si Jules a složila hlavu do dlaní. ,,Dva měsíce? Tak to teda fakt ne... Pamatuju, jaks vyváděla, když odjel na dva dny do Kanady stanovat." řekla Alex a položila ruku na Julesino rameno, na znamení, že je tu pro ni.
,,Buď to prostě budu muset vydržet, nebo se rozejdeme... Netuším, co mám dělat. Já to bez něj nevydržím..." vydechla Jules, jako by ji ta slova snad mohla nějak ublížit a podívala se na svou přítelkyni. ,,Možná by bylo lepší, kdyby jste se rozešli teď v dobrym, než za pár týdnů v hádkách..." řekla Alex a setřela Jules slzu, která se jí sunula po tváři.
,,Já vím, že ho nemáš ráda..." zasmála se Jules přez slzy a Alex se k ní přidala. Ne, že by ho neměla ráda, ona ho přímo nenáviděla...
,,Nebo je tu ještě jedna možnost, ale tu jsem zavrhla hned na začátku..." pronesla Jules do ticha. ,,Jaká?" pobídla ji nadšeně Alex. ,,Že pojedu s ním..." řekla a povytáhla obočí v očekávání, co na to řekne její přítelkyně. ,,Tak jeď!" vykřikla Alex až se za ní otočila pár kolemjdoucích.
,,To přece nejde. Nemůžu se prostě sbalit a odjed na dva měsíce někam do Transylvánie." rozhodila nevěřícně rukama. ,,Pamatuješ na Dějiny?! Drákula... Vlad Tepes Napichovač. Pán zla spolčený s ďáblem... A navíc tam nikoho neznám!" ,,Tak já pojedu s tebou!" vyhrkla bez přemýšlení Alex. ,,To bys pro mě udělala?" zeptala se Jules. Přesně tohle si přála... Hrozně chtěla jet s Loganem, ale nechtěla jet sama. Alex přikývla...
A přesně takhle se obě dívky i s Jelusininým přítelem dostaly do Transylvánie, země upírů a nočních ďasů.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Mám pokračovat?

Ano!
Ne...

Komentáře

1 Ezlo Ezlo | Web | 14. května 2012 v 6:52 | Reagovat

Tak jsem se pustila i do téhle povídky a jsem nadšená!!!!
Začátek je úžasnej proto:
Rychle další, holky prosím :D :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama