4.Kapitola: Těžkej den... Nejdřív postel, potom hadr.

4. května 2012 v 19:17 | Vev and lucíí |  TVD//Damon kleště popadne, špičák strachy vypadne :D
Oukej, takže konečně další kapitola povídky, doufám, že se bude líbit a že si ji užijete :) Věnovaná lucii, za pomoc (no pomoc, za to, že ji se mnou psala a píše!!!), Dokonce se rozhodla ji se mnou taky dokončit, takže se máte na co těšit :) Enjoy it :) Vev xoxo.


,,Takže, po Anný prahnou všichni starší upíři, čarodějové, vlkodlaci,dědek z kamelotu, Jeníček, Mařenka a kdo ví co ještě. Skrátka všechny nadpřirozené bytosti ji chcou pro sebe, protože je unikát. Napůl upír a napůl čarodějka." Koukne se, jestli ho všichni poslouchají. Upřímně i já ho pozorně poslouchám, má takovej příjemnej hlas, dobrej vypravěč. A to prosím celej ten příběh znám na spaměť, bodejď by ne, když je o mě?! ,,Jinak na tom nebyli ani Mercuriovi. Navíc se do ní prostřední syn…Menuje se myslim Nick…zamiloval. A nebyl sám… I nejstarší Luke se do ní zakoukal. Ti dva spolu dlouho bojovali. Anný se však nelíbí ani jeden, ale holt se musela vdávat." Dokončil Stefan a uronil slzu…. ,,Ježiš chudák. Za kluka, kterýho nechtěla?" soucítí se mnou Bonnie. ,,Já bych nikdy…" už se nedovím, co by Bonnie nikdy páč Elena začne zuřivě vrtět hlavou. ,,Já bych taky nikdy nemohla žít napořád (jelikož upíři sou nesmrtelní) s někím koho nemiluju." Proto sem taky utekla. ,,Já taky ne a Enný taky ne, a proto ve svůj svatební den utekla k nám… A teď ji tu Mercuriovi našli…" ,,Ježiš, co budem dělat? Sice ju moc nemám ráda, ale nedáme jim ju, že ne?!" vykřikne pobouřená Elena a uhodí Jeremiho do nosu. Ten jen suše mlčí. ,,Je to skoro nejsilnější klan, skoro všemocný, co nám zbyde?" řekl Damon, který až do teď mlčky seděl na zemi. Vůbec by mi nevadilo, kdyby v tom mlčení pokračoval ,,Ne, ne, ne, néé,…" začne do mě zuřivě kopat Elena, nutno říct, že jsem pořád ta postel. A ikdyž má sílu, jako mucha, docela mi to vadí. Tahle situace si vyžaduje moji hmotnou podobu. Snažím se teda zhmotnit. Asi po deseti minutách, co je každý zahleděný do svých vlastních myšlenek, ze sebe udělám sebe. A neptejte se mě jak sem to udělala, jelikož to sama nevím. A položím známou otázku: ,,Tak a teď mi někdo řeknite, co budem vlastně doprčic dělat?" vykřiknu až mucha, co je dole v kuchyni strachy omdlela. Všichni na mě koukaj, jak kdybych spadla z Marsu. Nahlas si povzdechnu: ,,Fajn, mám plán." ,zvolám znaveně. ,,Takže Jerry a Bonný uklidí tu postel." Mrknu na ně a oni se hned zvednou a dou. Týjo, to sem nečekala. Musela sem zakroutit hlavou, abych mohla uvažovat racionálně (co to slovo vlastně znamená?!). ,,Damone, Stefane…Vy je děte přivítat. Chovejte se-ikdyž to bude těžký-normálně. Hlavně se o mě nezmiňujte." Kouknu se na ně a oni k mímu velkýmu překvapení jdou. Ty kámo! Věděla sem, že mám velitelský schopnosti, ale až takoví?... ,,A co já?" zeptá se mě Elena. ,,Ty …mmm… ty mi pomůžeš s oblečením. Musím vypadat, jako že si to tady na 100% užívám." Te se Eleně zdřejmě zalíbilo, jelikož vypískla, jako bych ju píchla jehlou do prdele, což není zase tak špatnej nápad.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Mám pokračovat?

Ano!
Ne...

Komentáře

1 Ezlo Ezlo | Web | 5. května 2012 v 23:38 | Reagovat

Gratulace!!! Anný to dala a je zase ve svý podobě... Teď by se ještě mohla přeměnit do tý jehly, no ne??
:D :D :D
Těším se na pokráčko, btw máte na svědomí mou bránici! Není na takové záchvaty smíchu stavěná!!
:D :D

2 sherylinlee sherylinlee | E-mail | Web | 6. května 2012 v 19:53 | Reagovat

Brutálne sa mi páči, ako je tá baba oblečná, aj topánky má perfektné. Ten štýl je neskutočný! Dobre si si vybrala pre svoju postavu.

3 lucíí lucíí | 7. května 2012 v 14:25 | Reagovat

přeskočilas řádek to jak řekne bonnie a jeremimu co mají dělat => uklidit tu postelz chodby...jinak super málem sem se domlátilA SMÍCHY  jeníčka a mařenky :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama