3.Kapitola: ŠKOLA

13. dubna 2012 v 14:46 | Nikk |  Dear diary... (The Wanted povídka)
Další kapitola povídky s The Wanted od Nikkity :) Užijte si ji a určitě pišt svůj názor :) Určitě se potom zastavím i na vašem blogu :) Vev xx...

Milý deníčku,
jendno slovo ŠKOLA.Po dlouhé době jsem ji navštívila,jelikož se tady dlouho zdržíme.Linsy je pořád na dovolené.Teda ona tomu říká dovolená,ale ve skutečnosti je někde s 1D.Vrátit se má až příští týden,tak se ve škole nudím.Lucy totiž chodí na jinou školu a kluci jsou moc líní na to,aby do tý školy došli.Sice tam je pár lidí,se kterýma se bavím,ale to je takové to falešný přátelství kvůli tátovi a bandě.Smith ze mě má zase koprovku kopřivku a opět jsem byla navštívit milého pana ředitele.To milý jsem nemyslela ironicky,on je fakt fajn chlápek.I když za to podle mě může to,kdo jsem. Někdy je to plus,někdy ne.Tak ti asi nějak popíšu sůj den:
Ráno mě probudil můj milovaný budík a řev kluků,že to mám vypnou jinak se to prej proletí.Neochotně jsem se vyškrábala z postele a zapadla do koupelny.Spáchala jsem hygienu a oblékla jsem se.Jelikož vypadalo,že bude hezky,natáhla jsem na sebe svoje oblíbené Batman tenisky,růžovej top a sukni.Popadla jsem tašku s věcma který jsem dneska potřebovala k výuce a taky ty,co jsem měla dělat při tom dálkovým studiu.Dole u stolu snídal taťka,tak jsem mu dala pusu na tvář a nasnídala se s ním.Přitom jsme rozebírali tour a koncerty.Byl to úžasnej táta,ale v podstatě jsme se skoro vůbec nevídali.Byla jsem pořád s klukama.Někdy mi připadalo,že je má radši než mě.
Ale to se mi jenom tak zdálo,kdyby je měl radši tak mě šoupne do děcáku nebo co hůř - k matce. Nikdy jsem ji nepoznala a nějak po tom netoužím.Když se neozvala doteď,do mých jednadvaceti. Nikdy jsem neměla potřebu tohle téma s tátou rozebírat,ale nějak sem si nasadila brouka do hlavy.
Táta mě odvez do školy a já celou dobu přemýšlela,co bych dělala kdyby se zničehonic objevila moje matka.Asi bych ji poslala do kytek.Moje první zastávky patřily kabinetům učitelů,kterým jsem měla odevzdat nějaké eseje apod.Potom jsem si vyházela věci do skříňky a zamířila na bižuly se Smithem.
Z hodiny jsem odcházela s úsměvem,zato tomu kreténovi jsem dala pořádný kapky.Už soudě pouze podle jeho výrazu.Prostě se nemáme rádi no:DZbytek vyučování proběhl v pohodě.
Domů jsem došla totálně unavená.Že já si vždycky,když přijdu do školy vyberu období testů.Tak jsem vytáhla sešity a začla se šprtat.Kluci nebyli k mému štěstí doma.
Stihla jsem se naučit akorát zeměpis a něco mále z bižule,když se objevila banda.Nath s Maxem mě poctili svou společností a zbytek bandy se usadil u televize.Chtěli se učit se mnou,ale učit se s nima? Špatnej vtip.Taky to tak dopadlo.Celou dobu jsme se místo učení škádlili a smáli.Začla lechtací válka.Max stihnul utéct,ale na mě se vrh Nath.Nakonec jsme oba skončili na zemi,já na něm.Byla to jedna z těch romantických chvilek kdy se k sobě přibližují dva lidi a vzájemně si koukaj do očí a bla bla bla.To bych ale nesměla bydlet v tomhle domě.Samozřejmě někdo se musel vřítit do pokoje.Já jsem se lekla a bouchla se hlavou o postel.AU! ,,Jay,sakra!" vztekala jsem se. Ten ale s Nathem chytl záchvat smíchu. ,,Strašně vtipný" zamračila jsem se a mnula si temeno.Bude tam boule. ,,Jenom jsem ti přišel říct,že došla Luc.Prej chce jet do města či co.."
,,Tak jí vyřiď ať počká v obýváku,že se převleču"
,,Ok" a zavřel za sebou dveře.Podívala jsem se na Nathana a jasně mu naznačila,že převlíkat se budu sama.Se smíchem odešel a já se převlékla.Byla jsem totiž v domacím-starých riflých a vytahaným tričku s Batmanem.Vzala jsem si to,co jsem měla ve škole a seběhla schody za Luc.Společně jsem zamířily do centra. ,,Víš,Tess,chtěla bych s tebou probrat něco důležitýho.."
začla vážně.
,,Co se stalo?!" vyhrkla jsem hned.Luc se jenom zasmála ,,Dostala jsem práci v L.A.,stěhuju se.." Chvilku jsem tuhle informaci zpracovávala. ,,Apríl už byl.." nechtěla jsem tomu věřit.
,,Já to myslím vážně..." A takyže myslela. Sakra,Diary,co já tady bez ní budu dělat? Z bandy se zcvoknu! A Linsy je taky pořád někde na cestách s klukama.Ach jo,někdy svůj život nesnáším.Ještě že Chris se nestěhuje s Lucy a Steve s Dereckem se doufám taky stěhovat nebudou.Když už jsem u těch kluků,mohla bych jim napsat že jsme zase v Londýně.Tak jo,du se s nima domluvit na zítřku,jelikož má krátkou školu.Jak je znám,obstarají mi program na celý týden.Buď oni,nebo banda.I když je celkem škoda,že se vzájemně nemaj rádi.Max už na mě řve cosi ze spodu,tak končím.
Tvá Tess
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Marki* *Marki* | Web | 13. dubna 2012 v 15:38 | Reagovat

nádherné šaty ;))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama