2. Kapitola: Proč jsem postel?!

29. dubna 2012 v 11:07 | Vev and lucíí |  TVD//Damon kleště popadne, špičák strachy vypadne :D
Zdravím! :D Přidávám kapitolu s TVD... Pro informaci: je psaná v době, kdyby jsme ještě nevěděli, co sou hybridi (nevim, jak se to píše :D), kde se vzali a jak se vzali... Ještě před Klausem a jeho rodinkou, atd... :D Takže třetí ruku berte s nadhledem :D Jinak tahle povídka je věnovaná Ezlo :D Holka ty mě zabíjíš svejma povídkama :D Mějte se :D Vev xoxo :)


,,Lásko?" hýkne zadýchaná Elena. ,,Co je s tou postelí? Divně se hejbe." Nic necítím a to prosím pěkně na té postely ležím taky…moment…sakra...já jsem ta postel! No to je teda gól! Jak s toho ven? Přeměnit se zpátky nejde už ze dvou prostých důvodů. Za prvé: nevím jak, a za druhé: i kdybych to věděla, byl by to docela trapas kdybych se proměnila zpátky a oni by zjistili, že na mě leží… ,,Nemám zdání." Rádoby pokrčí rameny Stefan. ,,Řekni mi něco… Kdo je ta nová holka? Ta ,Aný´?" dodá s úšklebkem. Já ju zabiju! Až bude usne, tak ju budu chodit strašit. ,,Enný?" To je moje kamarádka, nabídl jsem jí aby u nás chvilku pobyla. Nevadí ti to? Ona mi kdysy taky hodně pomohla." ,,Aha. A s čím ta ,drsňačka´potřebuje pomoct? Nezvládne to sama?! Nebo ať poprosí někoho jinýho." ,,El. Má to hodně těžký. Ona je totiž hybrid." ,,Cože? To má jako třetí ruku, nebo co?" diví se Elena a já mám víc než sto chutí ji něčím fláknout, že ani představa jak ji straším nepomáhá. ,,Né-é." zasměje se Stefan. Ten si to taky vypije! ,,Ona byla čarodějka a při válce ji upír jménem Donn přeměnil. Takže teď je to i to. Jo a je strašně stará, možná i víc než já." Stefanee! O věku dámy se přece nemluví! No nevím, jestly sem dáma, ale i tak…,,Aha a kde jste se potkali?" ,zamyslí´se Elena. ,,Bylo to v šesta třicátým (1936 :D)" zavzpomíná a v očích se mu leskne, jako válečnýmu veteránovy. Taky na tu dobu vzpomínám, to si lidi víc vážili toho co měli. ,,Bylo to na plese u Newleriů v Kalifornii, kde sme oba jako náhodou byli. To bylo moje zlí období, zabíjel jsem lidi na potkání, surově hltal jejich krev a mučil. Tou dobou mi nikdo neřekl jinak než Rozparovač. Anný mi z toho pomohla, ukázala mi i jiný způsob stravy. Přešli jsme na ,vegetariánství´." ,,Aha…mmm…Měli jste spolu něco?" ,,Co??Am…mmm… Ne obcestovali sme spolu celej svět, zachránili sme si navzájem životy. Hodně jsme se sblížili … Ale není nic víc než moje kamarádka." Ohradí se Stefan a ve tváři vypadá, jako Spangebob narvanej v záchodě. ,,Aha fajn, tak si tu svou ,kamarádku´klidně sežer!"rozkřičí se Elena a mě leknutím málem upadla nožka. ,,No tak lásko, to přece nemůžu… Nejím lidi, a i kdyby jo, svoji nej kámošku bych nikdy…Navíc je jako já a ještě lepší… Mám ji rád, ale tebe miluju. Víš to že jo??" zeptá se, a když vidí, že se Elena nadechuje k tomu, aby mu beztak něco pěknýho řekla - tak ji jednoduše umlčí polibkem. Ježiši a je to tu zas. Elena je snad sexuální maniak, nebo co… Už sou skoro nahatý, když v tom někdo vtrhne do dvěří. Nevidím mu do tváře, v tom mi zavazí Elenina velká…hlava??

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ezlo ezlo | Web | 29. dubna 2012 v 17:50 | Reagovat

Ha! První koment... tákže... ona je napůl čarodějka a napůl upírka? Dost dobrý, taky bych chtěla...
Elena se chová... dosti žárlivě, podotkla bych :D
Ale Stefík to s ní už umí :D :D
Vůbe Enný nezávidím, byt osobně přítomna jejich... všichni víme, co mám namysli, ne ??? :D
Enný s tím strašením chápu,sama bych jí klidně pomohla :D
vypadá, jako Spangebob narvanej v záchodě byl úžasnej, ještě teď se tomu chechtám :D
Moc děkuju za věnování!!!
A mohla bych jenom poprosit o odstavce? Ono mi to takhle strašně moc sbíhá k sobě a číst si s obličejem narvaným k obrazovce bohužel není pro pocit nejlepší :((
Jé, já bych málem zapomněla- máš moc hezkej novej design :))

2 natalieparis natalieparis | Web | 29. dubna 2012 v 21:50 | Reagovat

Ahoj, nechceš se přihlásit do mé soutěže o nej outfit ? díky moc

3 *Marki* *Marki* | Web | 30. dubna 2012 v 15:37 | Reagovat

pěkný příběh

4 lucíí lucíí | 1. května 2012 v 20:59 | Reagovat

mohla bych ti tam něco doupravit pač jestly si dobře vspomínám je to nAŠE povídka ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama